Kaci pastrimi, "Tonkita", me bisht dhe fshesë, plastik, kuqe, 80 cm

Në stok
Kodi
31142
1,900 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Set me kaci pastrimi dhe mbledhje mbeturinash me bisht të gjatë dhe fshesë.
Specifikime teknike
  • Materiali: Plastik
  • Seti përfshin: Bisht, fshese
  • Paketimi: 2 copë
  • Përdorimi: Shtëpiak
  • Përmasat: 80 cm
  • Ngjyra: Kuqe
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kaci pastrimi, "Tonkita", me bisht dhe fshesë, plastik, kuqe, 80 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved