KANALETA MM 200X200

Në stok
Kodi
32939
Special Price 480 Lekë Ishte 545 Lekë
Ju kurseni 12% ose 65 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kanaleta prej polipropileni siguron shkarkimin perfekt te ujerave ne ambientet e jashtme. E fore dhe e qendruesheme, kjo kanalete eshte zgjidhja me e sigurt sipas standarteve europiane bashkekohore. Per nje sistem drenazhimi te jashtem modern dhe jetegjate
Specifikime teknike
  • Materiali: Polipropilen
Write Your Own Review
Po vlerësoni:KANALETA MM 200X200
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved