Karrige kampingu me palosje, 80x54x69 cm, mikse, 1 cope

Out of stock
Kodi
789472
2,200 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Karrige kampingu me palosje, prej materiali metalik i bazamentit dhe me veshje prej tekstili, me mbeshtetese te krahet, e pershtatshme per perdorim ne plazh, kamping, peshkim etj
Specifikime teknike
  • Materiali: Metalik, tekstil
  • Ngjyra: Miks
  • Paketimi: 1 cope
  • Përmasat: 80x54x69 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Karrige kampingu me palosje, 80x54x69 cm, mikse, 1 cope
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved