Karrige me palosje, metalike, gri antrazit, 42x46x80 cm

Në stok
Kodi
792868
5,200 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kjo karrige metalike me palosje, vjen ne permasen 24x13x80cm. Eshte ideale per cdo ambient te hapur pasi eshte mjaft komodesi dhe e pershtateshme per tu vendosur ne ambientet e hapura të bareve, verandave, tarracave, ballkoneve etj. Materiali metal eshte rezistent ndaj agjentëve atmosferikë, duke e bërë këtë karrige mjaft të përshtatshme për ambientet tuaja.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Antrasit
  • Lartësia: 80 cm
  • Gjerësia: 42 cm
  • Materiali: Metal
  • Thellësia: 46 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Karrige me palosje, metalike, gri antrazit, 42x46x80 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved