Karrige ngrënie, strukturë metali (floriri), tapiceri tekstili (gri), 47x54.5xH82.5 cm

Në stok
Kodi
212970
10,990 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Shtoni dekorin e zonës suaj të ngrënies me këtë karrige ngrënieje. Tapiceri prej kadife shton komoditetin e kompletit dhe tërheqjen e tij moderne. Pjesa e pasme e karrigeve i përshtatet formës së shpinës së trupit tuaj për rehati maksimale gjatë qëndrimit ulur.
Specifikime teknike
  • Thellësia: 54.5 cm
  • Lartësia: 82.5 cm
  • Ngjyra: Gri
  • Materiali i strukturës: Strukturë metali (floriri)
  • Materiali veshës: Tapiceri tekstili
  • Gjerësia: 47 cm
  • Marka: Atmosphera
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Karrige ngrënie, strukturë metali (floriri), tapiceri tekstili (gri), 47x54.5xH82.5 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved