Karrige relaksi Cangaroo, me muzike, gri

Në stok
Kodi
789458
19,500 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Karrige relaksi elektrike për bebe, prej materiali alumin i bazamentit dhe tekstil jo alergjik për fëmijët. Karrigja përbëhet nga 5 nivele lëkundje, 12 melodi të qeta dhe 5 tinguj të natyrës, me volum të rregullueshëm. Ka një kohëmatës që mund të vendoset në 3 intervale të ndryshme kohore (15, 30 ose 60 minuta), në mënyrë që fëmija juaj të mund të shijojë një gjumë të mirë të natës dhe pastaj të fiket automatikisht.. Me një peshë maksimale deri në 9 kg.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Gri
  • Materiali: Alumin, tekstil
  • Pesha mbajtëse: 9 kg
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Karrige relaksi Cangaroo, me muzike, gri
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved