Karrige Roma, plastike, e bardhë, 61x72xH110 cm

Në stok
Kodi
794990
4,990 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Karrigia e kopshtit Roma, kombinon forcën, rehatinë dhe elegancën dhe e bën menjëherë çdo kopsht apo oborr spanjol më relaksues. Me 4 pozicione të ndryshme sigurisht që do të gjeni gjithmonë pozicionin optimal të mbështetëses suaj dhe dizajni kompakt i palosshëm siguron ruajtje që kursen hapësirë.
Specifikime teknike
  • Materiali: Plastike
  • Përmasat: 61x72xH110 cm
  • Ngjyra: E bardhë
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Karrige Roma, plastike, e bardhë, 61x72xH110 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved