Karrige statike, strukturë metalike, mbështetëse veshje tekstili, ulëse veshje tekstili, portokalli, 44x42xH80 cm

Në stok
Kodi
212611
17,390 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kjo karrige e koleksionit MEGATEK kombinon komoditetin me cilësinë. Ulesja e rehatshme ofrojne komoditet gjithe qendrimit tuaj ne karrige. Lartësia e regjistrueshme dhe bazamenti i rëndë statik e bëjnë këtë karrige të pa krahasueshme. Koleksioni i karrigeve MEGATEK është zgjedhja më e mirë për komoditet në hapësirën tuaj.
Specifikime teknike
  • Materiali i strukturës: Strukturë metalike
  • Lartësia: 80 cm
  • Nevojitet montim: Po
  • Materiali veshës: Ulëse veshje tekstili
  • Gjerësia: 44 cm
  • Ngjyra: Portokalli
  • Thellësia: 42 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Karrige statike, strukturë metalike, mbështetëse veshje tekstili, ulëse veshje tekstili, portokalli, 44x42xH80 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved