Karrige, strukturë metali, zezë, tapiceri tekstili, verdhë, 57x50xH89 cm

Në stok
Kodi
212496
Special Price 4,590 Lekë Ishte 6,750 Lekë
Ju kurseni 32% ose 2,160 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Karriget ju lejojnë të zgjeroni mundësitë tuaja te uljesdhe të përdorni hapësirën në mënyrë më efikase. Modelet vijnë në një koleksion të gjerë materialesh, ngjyrash , tapicerie dhe stilesh. Nëse jeni duke kërkuar për karrige që janë të qëndrueshme, stilit të lartë dhe të buxhetit të pranueshëm? Atëherë Megatek është vendi i duhur.
Specifikime teknike
  • Thellësia: 50 cm
  • Lartësia: 89 cm
  • Gjerësia: 57 cm
  • Ngjyra: Verdhë
  • Materiali i strukturës: Strukturë metali (zezë)
  • Materiali veshës: Tapiceri tekstili
  • Nevojitet montim: Po
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Karrige, strukturë metali, zezë, tapiceri tekstili, verdhë, 57x50xH89 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved