Kembe tavoline

Në stok
Kodi
30473
590 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ne menyre qe t'ju ofrojme tavolinave tona qendrueshmeri, stabilitet dhe simetri duhen perdorur kembe mbajtese solide dhe te forta. Kembet e tavolinave dhe mobiljeve ne Megatek sigurojne gjithcka me siper dhe garanci standarteve Europiane.
Specifikime teknike
  • Materiali: celik
  • Gjatësia min: 700
  • Përdorimi: dekorim, kembe tavoline
  • Marka: JEWE
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kembe tavoline
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved