Këmbë tavoline 4203-0200-57

Në stok
Kodi
30472
300 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Në mënyrë që t'ju ofrojmë tavolinave tona qëndrueshmëri, stabilitet dhe simetri duhen përdorur këmbë mbajtëse solide dhe të forta. Këmbët e tavolinave dhe mobiljeve në MEGATEK sigurojnë gjithçka më sipër dhe garanci të standarteve europiane.
Specifikime teknike
  • Materiali: celik
  • Gjatësia min: 200
  • Përdorimi: dekorim, kembe tavoline
  • Marka: JEWE
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Këmbë tavoline 4203-0200-57
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved