Kembe tavoline 4223-0100-57

Në stok
Kodi
30477
240 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ne menyre qe t'ju ofrojme tavolinave tona qendrueshmeri, stabilitet dhe simetri duhen perdorur kembe mbajtese solide dhe te forta. Kembet e tavolinave dhe mobiljeve ne Megatek sigurojne gjithcka me siper dhe garanci standarteve Europiane.
Specifikime teknike
  • Materiali: celik
  • Gjatësia min: 100
  • Përdorimi: dekorim, kembe tavoline
  • Marka: JEWE
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kembe tavoline 4223-0100-57
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved