Këndor alumini, 25x25, 200 cm

Në stok
Kodi
330414
610 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Këndoret zbukuruese janë një komponent thelbësor i dizajnit të brendshëm të një shtëpie. Ato bashkojnë muret me tavanet në mënyrë proporcionale të sakta dhe të bukur. Të disponueshme në një varietet të gjerë diametrash dhe gjatësish, ka gjithmonë një këndore zbukuruese për çdo projekt.
Specifikime teknike
  • Masa: 25x25mm
  • Gjatësia: 200cm
  • Materiali: Alumin
  • Marka: JEWE
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Këndor alumini, 25x25, 200 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved