Këndor MARUPA, 27x27

Në stok
Kodi
30416
1,170 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kunjat prej druri tropikal ose ahu dhe lisi, kanë përdorim të gjerë që nga zbukurimet deri tek utilitarja. Mund të vendosen në hapësira të brendshme për të theksuar detajet e një shkalle, muri, këndi, mobilje ose dhome. Të disponueshme në një varietet të gjerë diametrash dhe gjatësish ka gjithmonë një kunjë për çdo projekt.
Specifikime teknike
  • Materiali: druri
  • Gjatësia min: 2400
  • Përdorimi: dekorim ambientesh, "Beje vete", mobilje
  • Marka: JEWE
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Këndor MARUPA, 27x27
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved