Këndor mbushës, 240 cm /13x13 mm

Në stok
Kodi
330406
315 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Këndoret zbukuruese janë një komponent thelbësor i dizajnit të brendshëm të një shtëpie. Ato bashkojnë muret me tavanet në mënyrë proporcionale të sakta dhe të bukur. Të disponueshme në një varietet të gjerë diametrash dhe gjatësish, ka gjithmonë një këndore zbukuruese për çdo projekt.
Specifikime teknike
  • Materiali: Dru Pishe
  • Masa: 13x13mm
  • Përdorimi: Dekorim ambientesh, "Beje vete", mobilje
  • Marka: JEWE
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Këndor mbushës, 240 cm /13x13 mm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved