Kendore 1m PVC e bardhe mat 50X50X1,5 mm

Në stok
Kodi
330754
470 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Këndoret zbukuruese janë një komponent thelbësor i dizajnit të brëndshëm të një shtëpie.Ato bashkojn muret me tavanet në mënyrë proporcionale të sakta dhe të bukur.Të disponueshme në një varietet të gjerë diametrash dhe gjatësish, ka gjithmonë një këndore zbukuruese për cdo projekt.
Specifikime teknike
  • Gjatësia: 100cm
  • Materiali: PVC
  • Masa: 50X50X1,5 mm
  • Marka: Arcansas
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kendore 1m PVC e bardhe mat 50X50X1,5 mm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved