Kendore 2m PVC e bardhe mat 15X15X1mm

Në stok
Kodi
330723
185 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Këndoret zbukuruese janë një komponent thelbësor i dizajnit të brëndshëm të një shtëpie.Ato bashkojn muret me tavanet në mënyrë proporcionale të sakta dhe të bukur.Të disponueshme në një varietet të gjerë diametrash dhe gjatësish, ka gjithmonë një këndore zbukuruese për cdo projekt.
Specifikime teknike
  • Gjatësia: 200cm
  • Materiali: PVC
  • Masa: 15X15X1mm
  • Marka: Arcansas
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kendore 2m PVC e bardhe mat 15X15X1mm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved