Këndore alumini, 30x30 mm, (e bardhë), 200 cm

Out of stock
Kodi
330412
720 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Këndoret zbukuruese janë një komponent thelbësor i dizajnit të brendshëm të një shtëpie. Ato bashkojnë muret me tavanet në mënyrë proporcionale të sakta dhe të bukur. Të disponueshme në një varietet të gjerë diametrash dhe gjatësish, ka gjithmonë një këndore zbukuruese për çdo projekt.
Specifikime teknike
  • Masa: 30x30mm
  • Gjatësia: 200cm
  • Materiali: Alumin
  • Marka: JEWE
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Këndore alumini, 30x30 mm, (e bardhë), 200 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved