Kendore L 1m PVC e bardhe mat 25X10X1 mm

Në stok
Kodi
330756
155 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Këndoret zbukuruese janë një komponent thelbësor i dizajnit të brëndshëm të një shtëpie.Ato bashkojn muret me tavanet në mënyrë proporcionale të sakta dhe të bukur.Të disponueshme në një varietet të gjerë diametrash dhe gjatësish, ka gjithmonë një këndore zbukuruese për cdo projekt.
Specifikime teknike
  • Gjatësia: 100cm
  • Materiali: PVC
  • Masa: 25X10X1 mm
  • Marka: Arcansas
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kendore L 1m PVC e bardhe mat 25X10X1 mm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved