Kendore L 1m PVC e zeze mat 40X10X1mm

Në stok
Kodi
330772
176 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ata që vlerësojnë një pamje të bukur si dhe cilësinë e lartë, do të mbeten të impresionuar nga ky profil dyshemeje. Ai mund të përdoret për bashkim parket me pllakën në hapësira që janë në të njëjtin nivel . Profili është në material pvc dhe të impresionon me rezistencën që ka ndaj goditjeve mekanike dhe gërvishtjeve.
Specifikime teknike
  • Gjatësia: 100cm
  • Materiali: PVC
  • Masa: 40X10X1mm
  • Marka: Arcansas
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kendore L 1m PVC e zeze mat 40X10X1mm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved