Korrëse bari, 1200W, 32 cm, kapaciteti i koshit 31 Lt, lartësia e prerjes me 3 pozicione 20- 60 mm

Në stok
Kodi
66513
2 vjet garanci
Special Price 12,990 Lekë Ishte 16,900 Lekë
Ju kurseni 23% ose 3,910 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Korrësja e barit ARM32 ka një motorr me fuqi 1200 vat i cili ndihmon në prerjen e barit të gjatë lehtësisht. Ajo mund të presi deri në skaje të lëndinave dhe ka gjerësi prerje 32 cm, lartësi prerje 20- 60 mm, duke iu përshtatur kushteve të ndryshme. ARM 32 është ideale për lëndina me sipërfaqe të vogël. Me ndihmën e rrotave parësore, ajo mund të presë edhe barin në skajet më të vështira duke siguruar që nuk do të mbeten fije bari të paprera rreth luleve, mureve ose rrugicave. Kjo pajisje është shumë e lehtë në peshë dhe e lehtë në përdorim.
Specifikime teknike
  • Kapaciteti i koshit të grumbullimit: 31 L
  • Fuqia: 1200 W
  • Gjerësia e prerjes: 32 cm
  • Pesha: 6.8 Kg
  • Rrota aktive: Jo
  • Lartësia e prerjes: 20-60 mm
  • Marka: Bosch Jeshil
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Korrëse bari, 1200W, 32 cm, kapaciteti i koshit 31 Lt, lartësia e prerjes me 3 pozicione 20- 60 mm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved