Korrimano pishe, 270 cm

Në stok
Kodi
30653
4,980 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Për të mos i lënë muret e shkallëve pa një suport ose dekor, MEGATEK ka menduar zgjidhjen e parmakëve dhe anësoreve specifike. Nuk keni më nevojë të shkoni tek specialisti për një preventiv të pakuptueshëm kur mund të merrni vetë elementët dhe të krijoni suportin e duhur për çdo shkallë dhe nivel. Ose mund të krijoni një shkallë prej fillimit, pasi gjithçka duhet është e disponueshme.
Specifikime teknike
  • Materiali: druri
  • Përdorimi: dekorim, parapet
  • Gjatësia min: 2700
  • Marka: JEWE
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Korrimano pishe, 270 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved