Kosh magazinimi, M, thupër, bezhë, 35x29xH28 cm

Out of stock
Kodi
05809
2,490 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Qoftë si një pjesë dekorative ose si pjesë e magazinimit dhe organizimit tuaj, ky kosh argëtues është e sigurt se do të bëhet një pjesë e preferuar e dekorit të shtëpis tuaj. Ky kosh punim dore me thupra shelgu inspiruese mund të perdoret në lavanderi dhoma gjumi apo dhoma ndenje duke shtuar stil dhe funksionalitet.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Bezhë
  • Thellësia: 29 cm
  • Lartësia: 28 cm
  • Kapak: Jo
  • Gjerësia: 35 cm
  • Materiali: Thupër
  • Dorezë: Po
  • Marka: Disrael
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kosh magazinimi, M, thupër, bezhë, 35x29xH28 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved