Kovë pastrimi, "Drina", plastik, 12 lt, 44x29x18 cm, miks, 1 copë

Në stok
Kodi
31122
690 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kovë për larje me vend për shtrydhjen e shtupës. Shumë rezistente dhe praktike.
Specifikime teknike
  • Gjatësia: 44 cm
  • Gjerësia: 29 cm
  • Kapaciteti: 12 lt
  • Ngjyra: Miks
  • Me shtrydhëse: Po
  • Lartësia: 18 cm
  • Paketimi: 1 copë
  • Materiali: Plastik
  • Me rrota : Jo
  • Përdorimi: shtëpiak
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kovë pastrimi, "Drina", plastik, 12 lt, 44x29x18 cm, miks, 1 copë
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved