Kunja pishe, 270 cm, Ø14

Out of stock
Kodi
31254
350 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kunjat prej druri tropikal, ahu dhe lisi kanë përdorim të gjerë që nga zbukurimet deri tek utilitarja. Mund të vendosen në hapësira të brendshme për të theksuar detajet e një shkalle, muri, këndi, mobilje ose dhome. Të disponueshme në një varietet të gjerë diametrash dhe gjatesish. Ka gjithmonë një kunjë për çdo projekt.
Specifikime teknike
  • Gjatësia: 270cm
  • Materiali: Pishe
  • Përdorimi: Dekorim ambientesh, "Beje vete", mobilje
  • Marka: JEWE
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kunja pishe, 270 cm, Ø14
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved