Kunja pishe, 270 cm, Ø9

Në stok
Kodi
31196
330 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kunjat prej druri tropikal, ahu dhe lisi kanë përdorim të gjerë që nga zbukurimet deri tek utilitarja. Mund të vendosen në hapësira të brendshme për të theksuar detajet e një shkalle, muri, këndi, mobilje ose dhome. Të disponueshme në një varietet të gjerë diametrash dhe gjatesish. Ka gjithmonë një kunjë për çdo projekt.
Specifikime teknike
  • Pesha: 12.50kg
  • Gjatësia: 270cm
  • Lartësia: 900mm
  • Materiali: Pishe
  • Masa: 16*8mm
  • Përdorimi: Dekorim ambientesh, "Beje vete", mobilje
  • Gjerësia: 710mm
  • Marka: JEWE
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kunja pishe, 270 cm, Ø9
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved