Kunja trekëndore druri, 15x15 mm

Out of stock
Kodi
330409
190 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kunjat prej druri tropikal ose ahu dhe lisi kanë përdorim të gjerë që nga zbukurimet deri tek utilitarja. Mund të vendosen në hapësira të brendshme për të theksuar detajet e një shkalle, muri, këndi, mobilje ose dhome. Të disponueshme në një varietet të gjerë diametrash dhe gjatësish, ka gjithmonë një kunjë për çdo projekt.
Specifikime teknike
  • Materiali: Dru I Bardhe
  • Masa: 15x15mm
  • Përdorimi: Dekorim ambientesh, "Beje vete", mobilje
  • Marka: JEWE
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kunja trekëndore druri, 15x15 mm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved