Kuti plastike organizuese. Permasat: 264x267x71 mm Materiali:Plastike

Në stok
Kodi
110610
850 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kuti e veglave organizuese prej plastike transparente me ndarje me përmasë 264x267x71 mm është e dizenjuar për te përdorur nga profesionistet, dhe ne shtepite tuaja per te organizuar gjerat e imeta. Kjo kuti ka nje konstrukt te forte dhe rezistente, me mundesi organizimi te aksesoreve te veglave dhe ndarje sipas madhesive te tyre.Duke bere te mundur sistemimin e veglave ne nje hapesire shume te vogel.
Specifikime teknike
  • Materiali: Plastike
  • Thellësia: 267mm
  • Gjerësia: 264mm
  • Lartësia: 71mm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kuti plastike organizuese. Permasat: 264x267x71 mm Materiali:Plastike
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved