Lavatriçe, Candy, 7 kg, A+++, 1000rpm, 220-240V, 58-77dBa

Në stok
Kodi
802248
5 vjet garanci
39,990 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Makinë larëse Candy ka karakteristika që garantojnë performancë të shkëlqyer dhe ka një gamë të gjerë programesh. Ideale për të gjitha llojet e rrobave dhe njollave delikate. Çdo detaj është projektuar për të bërë më të lehtë dhe më të sigurt fuksionimin.
Specifikime teknike
  • Klasi i efikasitetit të tharjes: C
  • Lloji i materialit të kazanit: Inoks
  • Lartësia: 85 cm
  • Klasi i energjisë: A+++
  • Thellësia: 44 cm
  • Klasi i efikasitetit të larjes: A
  • Kapaciteti: 7 kg
  • Gjerësia: 60 cm
  • Niveli i zhurmës: 58-77 dBa
  • Numri i rrotullimeve në minutë: 1000 rpm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Lavatriçe, Candy, 7 kg, A+++, 1000rpm, 220-240V, 58-77dBa
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved