Lëkundëse 1 vendëshe, metalike / thurje ratan, krem, 106x130xH200 cm

Në stok
Kodi
792743
25,900 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Lëkundësja me thurje ratani është zgjidhja e duhur për ambientet tuaja të jashtme duke ju ofruar komoditetin dhe relaksin e duhur. Ajo do ju bëjë të harroni lodhjen e ditës përmes kënaqësisë dhe argëtimit. Materiali i kombininuar si dhe me pjesën e jastëkëve të butë në pjesën e uljes dhe mbështetjes, ju shton komoditetin në qëndrim. Jepini kënaqësinë vetes dhe personave tuaj të afërt në ambientet tuaja më të dashura të kopshteve të gjelbëruara, verandave apo hapësirave të resorteve duke shtuar edhe këtë element që garanton çlodhjen dhe kënaqësinë tuaj maksimale.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Kremi
  • Materiali: Metal/rattan
  • Lartësia: 200 cm
  • Gjerësia: 106 cm
  • Thellësia: 130 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Lëkundëse 1 vendëshe, metalike / thurje ratan, krem, 106x130xH200 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved