Lëkundëse, 2 persona, dru tropikal, kafe/krem, 170x126x176.5 cm

Në stok
Kodi
772530
50,500 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Lëkundësja është zgjidhja e duhur për ambientet tuaja të jashtme duke ju ofruar komoditetin dhe relaksin e duhur edhe për faktin se kjo lëkundëse mund të kthehet në një krevat. Gjithashtu kjo lëkundëse është me zinxhir që mundëson nivelimin si dhe këndin e saj sipas dëshires suaj. Ajo do ju bëjë të harroni lodhjen e ditës përmes kënaqësisë dhe argëtimit. Materiali i saj 100% poliestër, me kombinimin e dy ngjyrave si dhe me pjesën e jastëkëve të butë në pjesën e uljes dhe mbështetjes, ju shton komoditetin në qëndrim. Tenda në ngjyrë pane krijon hijëzimin e dëshiruar. Njëkohësisht struktura mbajtëse prej druri në ngjyrë panje siguron qëndrueshmërinë dhe jetëgjatësinë e këtij produkti. Jepini kënaqësinë vetes dhe personave tuaj të afërt në ambientet tuaja më të dashura të kopshteve të gjelbëruara, verandave apo hapësirave të resorteve duke shtuar edhe këtë element që garanton çlodhjen dhe kënaqësinë tuaj maksimale.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: kafe/krem
  • Materiali: dru
  • Lartësia: 176.5 cm
  • Gjerësia: 170 cm
  • Gjatësia: 126 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Lëkundëse, 2 persona, dru tropikal, kafe/krem, 170x126x176.5 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved