Lëkundëse 2 vendëshe, metalike / thurje ratan, krem, 150x125xH200 cm

Në stok
Kodi
792753
Special Price 36,500 Lekë Ishte 45,900 Lekë
Ju kurseni 20% ose 9,400 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Një nga lëkundëset tona më të pëlqyera. Dizajn shumë i veçant si dhe ngjyra natyrale. Materjali skeletit metalik me thurje retani plastike e bëjnë këtë lëkundëse shumë rezistente. Shtresë lyerje mbrojtëse kundra dëmtimit ndaj rrezeve UV si dhe agjentëve atmosferik. E përshtatshme për 2 persona me peshë maksimale mbaitje 220 kg.
Specifikime teknike
  • Materiali: Metal/rattan
  • Ngjyra: Kremi
  • Lartësia: 200 cm
  • Gjerësia: 150 cm
  • Thellësia: 125 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Lëkundëse 2 vendëshe, metalike / thurje ratan, krem, 150x125xH200 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved