Lëkundëse metalike, poliestër, e zezë / krem, me tendë, pesha mbajtëse max 120kg, 190 x 105 x 205 cm

Në stok
Kodi
779370
Special Price 19,990 Lekë Ishte 24,990 Lekë
Ju kurseni 20% ose 5,000 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Një nga lëkundëset tona më të rehatshme si dhe më të bukurat. Konstrukti shumi i fortë metalik si dhe forma e përshtatshme për t'u shtrirë e bëjnë këtë lëkundëse një nga më të preferuarat. Shumë e përshtatshme për verandën apo kopshtin tuaj pasi ka dhe një çadër, e cila ju bën hije në ditët me diell.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: E zezë / bezhë
  • Materiali: Metalike / poliestër
  • Pesha mbajtëse: 120 kg
  • Përdorimi: I jashtëm
  • Përmasat: 190 x 105 x 205 cm
  • Tendë: Po (e vogël)
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Lëkundëse metalike, poliestër, e zezë / krem, me tendë, pesha mbajtëse max 120kg, 190 x 105 x 205 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved