Letër paletë Deli, 265x375 mm

Në stok
Kodi
789532
299 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Letra e paletës Deli është e përkryer për pikturë dhe udhëtime në natyrë, e lehtë për t'u përdorur. Paleta e letrës përmban 30 fletë të qëndrueshme, të papërshkueshme nga uji te cilat e mbajn bojën që mos të depërtojë. Fletët janë të lidhura së bashku me një ngjitës që lejon që faqet të hiqen lehtë.
Specifikime teknike
  • Paketimi: 30 fletë
  • Ngjyra: E bardhë
  • Përmasat: 26.5x37.5cm
  • Materiali: Letër guri
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Letër paletë Deli, 265x375 mm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved