Litar me tre thurje 12mm. Materiali: Lin natyral

Në stok
Kodi
110461
85 Lekë
Metër Linear (1 Metër Linear)
Shpërndaj:
Litari prej Lini Natyral me përmasë 12mm, ka nje fushe përdorim te gjere ne ambjente te ajshte por edhe ne uje. Litari është rezistent ndaj ujit, vajit, naftës. Materiali prej LINI natyrale ben kete litare te kete qendrueshem dhe me I lehte ne përdorim.
Specifikime teknike
  • Materiali: Lin
  • Diametri: 12mm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Litar me tre thurje 12mm. Materiali: Lin natyral
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved