Lule artificiale, Fier, në vazo çimento, jeshile, 65x65xH55 cm

Në stok
Kodi
244075
3,290 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Cilësia e bimëve artificiale ka marrë vrull vitet e fundit. Aty ku tre vjet më parë shumë njerëz ende mendonin se bimët artificiale ishin të tmerrshme, tani ne i shohim ato gjithnjë e më shumë në dhomat e ndenjes, zyra dhe madje edhe pishina. Bimët e falsifikuara janë praktikisht të padallueshme nga ato reale. Në gamën tonë të gjerë do të gjeni një zgjidhje të bukur të qëndrueshme për çdo vendndodhje për të krijuar atmosferën e dëshiruar dekorative. Dhe për më tepër, nuk keni pse të shqetësoheni më për këtë!
Specifikime teknike
  • Gjerësia: 65 cm
  • Materiali: Çimento/plastike
  • Lartësia: 55 cm
  • Ngjyra: Jeshile
  • Thellësia: 65 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Lule artificiale, Fier, në vazo çimento, jeshile, 65x65xH55 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved