Maskë për mbrojte virusi, me dizenjo hajduti, zezë, e bardhë

Out of stock
Kodi
789614
299 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Maskë për mbrojte virusi, me dizenjo hajduti me mustaqe, prej materiali pambuk me 3 shtresa. Maskë filtri që lahet dhe ripërdoret përsëri.
Specifikime teknike
  • Stili: Dhembe
  • Materiali: Pambuk
  • Ngjyra: E zezë
  • Paketimi: 1 copë
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Maskë për mbrojte virusi, me dizenjo hajduti, zezë, e bardhë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved