MBAJTES RAFTI DRURI 30x30

Në stok
Kodi
30575
1,010 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Keto produkte ofrojne zgjidhje unike dhe krijuese per cdo sistem raftesh ne mur. Efiksase, elgante, praktike dhe plot shije, suportet ofrojne zgjidhjen me te lire dhe moderne per hapesirat boshe te mureve tuaja.
Specifikime teknike
  • Gjatësia min: 300
  • Materiali: druri
  • Përdorimi: dekorim, kembe tavoline
  • Marka: JEWE
Write Your Own Review
Po vlerësoni:MBAJTES RAFTI DRURI 30x30
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved