Mbajtës rafti, pishe, 21x24 cm

Në stok
Kodi
30571
490 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Këto produkte ofrojnë zgjidhje unike dhe krijuese për çdo sistem raftesh në mur. Efiksase, elgante, praktike dhe plot shije, suportet ofrojnë zgjidhjen më të lirë dhe moderne për hapësirat boshe të mureve tuaja.
Specifikime teknike
  • Gjatësia min: 240
  • Materiali: druri
  • Përdorimi: ambiente te brendshme, sisteme raftesh, mobilje
  • Marka: JEWE
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Mbajtës rafti, pishe, 21x24 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved