Mbajtëse qiriri, metalik dhe xham, jeshile hapur, 17x17xH35 cm

Në stok
Kodi
03729
1,150 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Shtoni një kontakt plot stil në ambientet tuaja të brendshme ose në natyrë me këtë mbajtëse qiriri hekuri, fener. Fenerët janë një mënyrë e mrekullueshme për ndriçimin e ambienteve tuaja të brendshme ose në natyrë, vetëm shtoni disa qirinj të thjeshtë apo një qiri bllok dhe ndriçimi do të zgjasë gjithë natën. Me një punim të shkëlqyer dhe çmim të volitshëm kjo mbajtëse qiriri fener është e sigurt që do të kënaqë anën tuaj ekstravagante. Ky koleksion mbajtësesh qirinjsh ka një kombinim frymëzues të dizajnit dhe funksionalitetit që i qëndron çdo dekori me stil dhe bukuri për shumë vite që do të vijnë.
Specifikime teknike
  • Lartësia: 35 cm
  • Materiali: Metalikeik dhe xham
  • Ngjyra: Jeshile hapur
  • Thellësia: 17 cm
  • Gjerësia: 17 cm
  • Marka: giardinos
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Mbajtëse qiriri, metalik dhe xham, jeshile hapur, 17x17xH35 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved