Mbrojtes gome per kendet , permasa 80x10x1cm

Në stok
Kodi
110634
1,750 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Neper parkingje apo vende te tjera ku automjetet mund te parkojne, lind nevoja e orientimit apo dhe e kufizimit te vendeve te parkimit. Ky produkt ju mundeson qe ju te shikoni kendet e dyerve apo kolonave dhe nese I prekni ato nuk ju demtohet makina. Vendosen ne kende horizontale . I prodhuar nga nje material gome rezistent.
Specifikime teknike
  • Gjatësia: 80 cm
  • Materiali: Plastik/Gome
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Mbrojtes gome per kendet , permasa 80x10x1cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved