Mentesh EDG Drejte

Në stok
Kodi
32989
As low as 50 Lekë
Shpërndaj:
Menteshë EDG (e drejtë), shërben për hapjen dhe mbylljen e kanatave të mobiljeve të kuzhinave
Specifikime teknike
  • Materiali: Metalik
  • Marka: ACCESSORIZE
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Mentesh EDG Drejte
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved