Metër, plastik, 1.5 m, të ndryshme, 1 copë

Në stok
Kodi
76668
29 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Metri i rrobaqepsisë, 1.5 m është i përshtashëm për matjet e sipërfaqeve të lakuara dhe të drejta. I saktë dhe i lehtë në përdorim. Materiali plastik e bën më praktik dhe më të qëndrueshëm.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Të ndryshme
  • Materiali: Plastik
  • Paketimi: 1 copë
  • Përdorimi: Rrobaqepsi
  • Përmasat: 1.5 m
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Metër, plastik, 1.5 m, të ndryshme, 1 copë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved