Minisere per bime aromatike

Në stok
Kodi
231737
3,950 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Minisere lulesh dhe bimesh me. I ndertuar me kembe mbeshtetese rezistente, eshte shume e pershtatshme per te kultivuar bime aromatike.
Specifikime teknike
  • Gjerësia: 38 cm
  • Materiali: plastik
  • Lartësia: 87 cm
  • Gjatësia: 79 cm
  • Marka: Pro garden
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Minisere per bime aromatike
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved