Mix succulent v.14

Në stok
Kodi
334967
990 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Bimët e Succulent janë të lehta për t'u dashuruar. Lehtësia e tyre e kujdesit, disponimi me diell dhe zakonet e moderuara të rritjes i bëjnë ato perfekte për stinët e ngrohta jashtë ose ambiente të brendshme të ndriçuara mirë. Bima Succulent lulëzon në periudha të shkurtra dhe kerkon pak ujë dhe lëndë ushqyese. Varietetet dhe ngjyrat e shumta të bimëve tona ofrojnë strukturë të mrekullueshme për verandat dhe ambjentet tuaja te brendshme.
Specifikime teknike
  • Temperatura: Dritë e bollshme indirekte 16 - 27 °C
  • Ambienti: Të brëndshëm
  • Emri shkencor: Succulent
  • Terreni: Humus i bimëve të brëndshme, të drenazhuar mirë
  • Ujitja: Toka pothuasje te thahet midis ujitjeve
  • Ushqyesit: Ushqyes universal , i lëngshem ose granular
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Mix succulent v.14
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved