Mobilje televizori dhe ekspozitor, Zenio Rose, melaminë, kafe/e bardhë, 170x38x37 cm

Në stok
Kodi
243635
25,750 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Dizenjo bashkëkohore dhe detaje elegante që vijnë së bashku për të krijuar koleksionin argëtues. Me një finiturë të ngrohtë dhe detaje zbukuruese ofron një stil bashkëkohor të përsosur për çdo dhomë ndenje. Linjat e drejta dhe elegante të stilit modern vijne të kombinura bukur me ngjyën e bardhë me shkëlqimi dhe ngjyrën e arrës duke krijuar kështu një kontrast të fortë, i cili ju jep mundësinë ta përshtasni produktin në ambientin tuaj të banimit pavaresisht stilit që keni.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Kafe/e bardhë
  • Materiali: Melaminë
  • Lartësia: 37 cm
  • Gjerësia: 170 cm
  • Gjatësia: 38 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Mobilje televizori dhe ekspozitor, Zenio Rose, melaminë, kafe/e bardhë, 170x38x37 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved