Monopatine, Forrari, ngjyra gri

Në stok
Kodi
605581
7,490 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ideale per argetimin e femijes tuaj. Struktura solide dhe gomat rezistente sigurojne drejtim te qendrueshem dhe te sigurte te femijes tuaj. Me mundesi paketimi, e lehte per tu transportuar ne bagazhin e makines.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Gri
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Monopatine, Forrari, ngjyra gri
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved