Motor për fëmijë, plastik, 20 x 50 x 33.5 cm, e gjelbër, 1 copë

Në stok
Kodi
789478
3,900 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Motor me 4 rrota për fëmijë, me strukturë prej materiali plastik të qëndrueshëm, në ngjyrë të gjelbër. Përdoret nga fëmijët e vegjël për të luajtur, në ambiente të brendshme dhe të jashtme, dhe ndihmon në zhvillimin e aftësive motorike, zhvillimin e muskujve dhe koordinimin e këmbëve dhe duarve. Ndenjësja është e pajisur me një veshje gome të butë, e cila lejon më tepër komfort gjatë lojës. Ky produkt është i përshtatshëm për përdorim nga fëmijë të moshës 12 deri në 36 muaj.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: E gjelbër
  • Materiali: Plastikë
  • Paketimi: 1 copë
  • Përmasat: 20x50x33.5 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Motor për fëmijë, plastik, 20 x 50 x 33.5 cm, e gjelbër, 1 copë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved