NDARES HAPESIRE/50CM

Në stok
Kodi
30445
430 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kunjat prej druri tropikal ose ahu dhe lisi, kane perdorim te gjere, qe nga zbukurimet deri tek utilitarja. Mund te vendosen ne hapesira te brendshme, per te theksuar detajet e nje shkalle, muri, kendi, mobilje ose dhome. Te disponueshme ne nje varietet te gjere diametrash dhe gjatesish, ka gjithmone nje kunje per cdo projekt
Specifikime teknike
  • Materiali: metal
  • Gjatësia min: 500
  • Përdorimi: ambiente te brendshme, sisteme raftesh, mobilje
  • Marka: JEWE
Write Your Own Review
Po vlerësoni:NDARES HAPESIRE/50CM
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved