Ndarëse ambienti, dru paulownia, natyrale, 120x6xH170 cm

Në stok
Kodi
241675
Special Price 9,750 Lekë Ishte 14,990 Lekë
Ju kurseni 35% ose 5,240 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ndarësja e ambientit është e përshtatshme për te gjitha ambientet e zyrave, qendrave estetike, klinikave dentare, lokaleve etj. Jep ngrohtësi dhe dekor modern ambienteve tuaj.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Natyrale
  • Nevojitet montim: Jo
  • Materiali: Dru paulownia
  • Thellësia: 6 cm
  • Gjerësia: 120 cm
  • Lartësia: 170 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Ndarëse ambienti, dru paulownia, natyrale, 120x6xH170 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved